Zadbajmy o Kraków

Kraków jest pięknym, historycznym miastem, które tworzyło wiele następujących po sobie pokoleń. Powinniśmy czerpać z dobrodziejstw tego miejsca i starać się, by nasze dzieci również mogły z nich korzystać.

Środowisko, w którym żyjemy, jest bardzo istotne. Nie należy psuć go ani zaśmiecać, dlatego bardzo ważne jest regularne zbieranie odpadów. Kraków opłaca firmy sprzątające, które oczyszczają miasto. Niestety nie są one w stanie dotrzeć wszędzie. Najważniejsze jest zrozumienie problemu i rozprzestrzenianie wiedzy na temat znaczenia środowiska wśród samych mieszkańców.

Dobrym pomysłem jest zorganizowanie obywatelskiej akcji sprzątania terenu. W kwestii takiej jak zbieranie odpadów Kraków na pewno pomoże nam wypromować działania. Miasto boryka się nie tylko z problemem śmieci, ale i bardzo wysokiego stopnia zapylenia. Eksperci twierdzą, że wpływają na to liczba samochodów na ulicach i fabryki, które podczas produkcji wydzielają chmury smogu. Warto pamiętać, że przyczyniają się do tego również mieszkańcy, którzy ogrzewają mieszkania starymi piecami węglowymi.

Chcesz znaleźć naszego bloga, to wpisz w Google
fotokabina katowice
reportaż ślubny – cennik
sesja ślubna katowice
trener personalnyMożliwość komentowania jest wyłączona.

    spis podstron