Problem z odbiorem śmieci w Krakowie

Problem z odbiorem śmieci w Krakowie

Jak donosi ‚Tygodnik Krakowski’- miasto to nie w śmieciach. Zarówno małe, przydrożne kubły, jak i wielkie osiedlowe kontenery przepełnione są śmieciami, których nie ma kto odebrać. Władze miasta toczą bój z odpowiedzialną do tej pory za wywóz śmieci i nieczystości firmą, jednak ta nie czuje się winna.
Miasto zwleka z wypłacaniem nam świadczeń. W takich warunkach nie możemy pracować. Ze swojej kieszeni nie możemy dokładać do interesu, nie wrócimy do pracy dopóki władze miast nie uregulują wszystkich zaległych płatności- informuje przedstawiciel firmy.
Całej sytuacji dość mają już mieszkańcy miasta, którzy na znak protestu zaczęli fotografować przepełnione kontenery i ich zdjęcia wrzucać do śmieci. Przepraszam… chodziło mi oczywiście o ich wrzucanie do sieci. Aby je obejrzeć, wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać frazę ‚odbiór śmieci Kraków’ aby naszym oczom ukazały się setki, o ile już nie tysiące zdjęć przedstawiających tonące w odpadkach, piękne, zabytkowe miasto jakim jest Kraków.Możliwość komentowania jest wyłączona.

    spis podstron